Docenten en medewerkers

Mentoren

 
Code Klas Naam e-mail
OUW A1  Mevr. W. Ouwerkerk w.ouwerkerk@grotiuscollege.nl
DEM B1 Mevr. I. Demirci i.demirci@grotiuscollege.nl
CHIN C1 Mevr. R. Chin chinjauwkong@grotiuscollege.nl
PAS D1 Mevr. M. van Paassen m.vanpaassen@grotiuscollege.nl
KOT E1 Mevr. M. Koot m.koot@grotiuscollege.nl
SMY F1 Mw. Y. Smit  y.smit@grotiuscollege.nl
BAR B2 Mevr. E. Barning e.barning@grotiuscollege.nl
PAA C2a+b Mevr. vd Paardt y.vanderpaardt@grotiuscollege.nl
GIS D2 Mevr. S. Gijsen-Ciere s.gijsen@grotiuscollege.nl
 

Overig personeel

Code Functie Naam Email
  locatiedirecteur ISK Dhr. P. van der Mark p.vandermark@grotiuscollege.nl
DIK zorgcoördinator   Mevr. M. Dijkgraaf-Muijser m.dijkgraaf@grotiuscollege.nl
DEM vertrouwenspersoon Mevr. I. Demirci i.demirci@grotiuscollege.nl
JAG onderwijsassistent/leerlingbegeleider Dhr. A. de Jager a.dejager@grotiuscollege.nl
GAA docent Nederlands/leerlingbegeleider Mevr. M. van der Gaag m.vandergaag@grotiuscollege.nl
VER onderwijsassistent Mevr. M. Vermeulen m.vermeulen@grotiuscollege.nl
  secretaresse/administratie Mevr. C. Storm c.storm@grotiuscollege.nl
KLE docent kunst, cultuur en beeldend Mevr. E. Klement e.klement@grotiuscollege.nl
ALL docent techniek Dhr. E. Alblas e.alblas@grotiuscollege.nl
DAU docent rekenen/wiskunde Dhr. A.N. Daud n.daud@grotiuscollege.nl
PIJ docent Engels Mw. S. van der Pijl s.vanderpijl@grotiuscollege.nl
SIM docent lichamelijke opvoeding Dhr. R. Siem r.siem@grotiuscollege.nl
RJC logopedist/docent Nederlands Mw. L. de Rijcke l.derijcke@grotiuscollege.nl
SWA docent verzorging/koken Dhr. J. Swanink j.swanink@grotiuscollege.nl
NAN conciërge Dhr. D. Nanning d.nanning@grotiuscollege.nl

 

Deze website maakt gebruik van cookies

De website van het www.iskgrotius.nl plaatsen cookies als u hiermee instemt. Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen media van deze partijen via onze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren, maar deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.
Lees meer over het cookiebeleid
 Cookies NIET accepteren