Docenten en medewerkers

Mentoren

Code Klas Naam e-mail
BAR B2A Mevr. E. Barning e.barning@grotiuscollege.nl
DEM B1B Mevr. I. Demirci i.demirci@grotiuscollege.nl
GIS D2 Mevr. S. Gijsen-Ciere s.gijsen@grotiuscollege.nl
KOT C1 Mevr. M. Koot m.koot@grotiuscollege.nl
PAA C2B Mevr. Y. van der Paardt y.vanderpaardt@grotiuscollege.nl
PAR D1 Mevr. D. Parlevliet d.parlevliet@grotiuscollege.nl
PAS C2C Mevr. M. van Paassen m.vanpaassen@grotiuscollege.nl
RIR A1/B1 Mevr. I. Riemers i.riemers@grotiuscollege.nl
WOL C2A Dhr. J. Woltjer j.woltjer@grotiuscollege.nl
 

Overig personeel

Code Functie Naam Email
OTT Coördinator ISK Mevr. N. Otter n.otter@grotiuscollege.nl
DIK Zorgcoördinator onderbouw Mevr. M. Dijkgraaf-Muijser j.woltjer@grotiuscollege.nl
SMS Stagecoördinator Dhr. D. Smits d.smits@grotiuscollege.nl
VER Klassenassistent Mevr. M. Vermeulen m.vermeulen@grotiuscollege.nl
JOR Secretaresse/administratie Mevr. J. de Jong j.dejong@grotiuscollege.nl
NAN Conciërge Dhr. D. Nanning d.nanning@grotiuscollege.nl
JAG Conciërge Dhr. A. Jagernath a.jagernath@grotiuscollege.nl

 

Deze website maakt gebruik van cookies

De website van het www.iskgrotius.nl plaatsen cookies als u hiermee instemt. Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen media van deze partijen via onze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren, maar deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.
Lees meer over het cookiebeleid
 Cookies NIET accepteren