Contact

Grotius College
Postbus 470
2600 AL Delft

Locatie ISK:

Clara van Sparwoudestraat 6
2612 SP  Delft
(Voormalige locatie Herman Broereschool)

Telefoon: 015-8000080
 

TE LAAT: 

Komt uw kind/pupil te laat op school?
Dan bellen naar 015 - 8000080 (vanaf 08.00 uur).

AFSPRAAK: 

Heeft uw kind/pupil een afspraak?
Dan tussen 09.00 uur en 10.00 uur bellen naar 015-8000080 (mevrouw Storm of meneer Nanning) of mailen naar isk@grotiuscollege.nl

Ook kan uw kind/pupil VOORAF een bewijs laten zien op school aan mevrouw Storm of meneer Nanning.
Plan uw afspraak BUITEN DE LESTIJDEN van uw kind/pupil als dat mogelijk is.
 

ZIEK: 

Is uw kind ziek?
Dan tussen 09.00 uur en 10.00 uur bellen naar 015-8000080 (mevrouw Storm of meneer Nanning) of mailen naar isk@grotiuscollege.nl
Is uw kind langer dan 1 dag ziek? Dan moet u ook nog de tweede dag bellen om dit te melden.
 

Overzicht klassen en mentoren:

Klas   Mentor        E-mailadres
A1 mevrouw W. Ouwerkerk w.ouwerkerk@grotiuscollege.nl
B1 mevrouw I. Demirci i.demirci@grotiuscollege.nl
C1 mevrouw Chin r.chinjauwkong@grotiuscollege.nl
D1 mevrouw van Paasen m.vanpaassen@grotiuscollege.nl
E1 mevrouw Koot m.koot@grotiuscollege.nl
B2 mevrouw Barning e.barning@grotiuscollege.nl
C2A+B mevrouw van der Paardt y.vanderpaardt@grotiuscollege.nl
D2 mevrouw Gijssen s.gijsen@grotiuscollege.nl
 

Overige medewerkers:

 
Naam Functie E-mailadres
Mevrouw M. Dijkgraaf       Zorgcoördinator  m.dijkgraaf@grotiuscollege.nl
Mevrouw E. Barning Decaan e.barning@grotiuscollege.nl
Mevrouw C. Storm Administratie c.storm@grotiuscollege.nl

De locatiedirecteur van de ISK is dhr. P. van der Mark. Hij is bereikbaar via het algemene telefoonnummer: 015 - 8 000 080 of via het volgende e-mail adres: p.vandermark@grotiuscollege.nl
 

Deze website maakt gebruik van cookies

De website van het www.iskgrotius.nl plaatsen cookies als u hiermee instemt. Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen media van deze partijen via onze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren, maar deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.
Lees meer over het cookiebeleid
 Cookies NIET accepteren