Docenten en medewerkers

Mentoren

Code Klas Naam e-mail
BAR C2A Mevr. E. Barning e.barning@grotiuscollege.nl
DEM A1/B1 Mevr. I. Demirci i.demirci@grotiuscollege.nl
GIS D2 Mevr. S. Gijsen-Ciere s.gijsen@grotiuscollege.nl
KOT C1A Mevr. M. Koot m.koot@grotiuscollege.nl
PAS D1 Mevr. M. van Paassen m.vanpaassen@grotiuscollege.nl
RIR C2B Mevr. I. Riemers i.riemers@grotiuscollege.nl
 

Overig personeel

Code Functie Naam Email
OTT Locatiedirecteur ISK Mevr. N. Otter n.otter@grotiuscollege.nl
DIK Zorgcoördinator   Mevr. M. Dijkgraaf-Muijser m.dijkgraaf@grotiuscollege.nl
DEM Vertrouwenspersoon Mevr. I. Demirci i.demirci@grotiuscollege.nl
JAG Onderwijsassistent/Leerlingbegeleider Dhr. A. de Jager a.dejager@grotiuscollege.nl
GAA Docent Nederlands/Leerlingbegeleider Mevr. M. van der Gaag m.vandergaag@grotiuscollege.nl
KAZ Docent Nederlands Mevr. F. Kazemi f.kazemi@grotiuscollege.nl
VER Onderwijsassistent Mevr. M. Vermeulen m.vermeulen@grotiuscollege.nl
JOR Secretaresse/administratie Mevr. J. de Jong j.dejong@grotiuscollege.nl
KLE Docent Kunst, Cultuur en Beeldend Mevr. E. Klement e.klement@grotiuscollege.nl
ALL Docent techniek Dhr. E. Alblas e.alblas@grotiuscollege.nl
DAU Docent Rekenen/Wiskunde Dhr. A.N. Daud n.daud@grotiuscollege.nl
PIJ Docent Engels mw. S. van der Pijl s.vanderpijl@grotiuscollege.nl
SIM Docent lichamelijke Opvoeding Dhr. R. Siem r.siem@grotiuscollege.nl
RJC Logopedist mw. L. de Rijcke l.derijcke@grotiuscollege.nl
SWA Docent Verzorging/Koken Dhr. J. Swanink j.swanink@grotiuscollege.nl
YAK Docent Rekenen/Wiskunde Dhr. S. El Yakhlifi s.elyakhlifi@grotiuscollege.nl
NAN Conciërge Dhr. D. Nanning d.nanning@grotiuscollege.nl
JAG Conciërge Dhr. A. Jagernath a.jagernath@grotiuscollege.nl

 

Deze website maakt gebruik van cookies

De website van het www.iskgrotius.nl plaatsen cookies als u hiermee instemt. Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen media van deze partijen via onze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren, maar deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.
Lees meer over het cookiebeleid
 Cookies NIET accepteren