Contact

Grotius College
Postbus 470
2600 AL Delft

Locatie 1: Maria Duystlaan 4

Maria Duystlaan 4
2612 SR Delft

Locatie 2 (Dependance):

Krakeelpolderweg 1 (Ingang Pootstraat)
2613 NV Delft

Telefoon: 015-8.000.080
www.iskgrotius.nl

Voor ziek en afwezig melden van leerlingen: bellen naar 015-8.000.080, mevrouw De Jong. Indien u geen contact krijgt met mevrouw De Jong, dan kunt u haar een e-mail sturen met de mededeling dat uw zoon of dochter ziek of afwezig is: j.dejong@grotiuscollege.nl

Overzicht klassen en mentoren:

Klas   Mentor        E-mailadres
A1/B1 mevrouw I. Demirci  i.demirci@grotiuscollege.nl
C1A mevrouw M. Koot m.koot@grotiuscollege.nl
D1 mevrouw M. van Paassen m.vanpaassen@grotiuscollege.nl
C2A mevrouw E. Barning e.barning@grotiuscollege.nl
C2B mevrouw I. Riemers i.riemers@grotiuscollege.nl
D2 mevrouw S. Gijsen s.gijsen@grotiuscollege.nl
 

Overige medewerkers:

 
Naam Functie E-mailadres
Mevrouw
M. Dijkgraaf            
Zorgcoördinator  m.dijkgraaf@grotiuscollege.nl
Mevrouw E.
Barning
Decaan e.barning@grotiuscollege.nl
Mevrouw J. de Jong Administratie j.dejong@grotiuscollege.nl

De locatiedirecteur van de ISK is mevrouw N. Otter. Zij is bereikbaar via het algemene
telefoonnummer: 015 - 8 000 080 of via het volgende e-mail adres: n.otter@grotiuscollege.nl.

Deze website maakt gebruik van cookies

De website van het www.iskgrotius.nl plaatsen cookies als u hiermee instemt. Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen media van deze partijen via onze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren, maar deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.
Lees meer over het cookiebeleid
 Cookies NIET accepteren